Make your own free website on Tripod.com
Faqeja ime
<<MUZIKĖ SHQIP>>
Home | <<FOTO>> | <<AIDS-i>> | <<AUTORI>> | <<MUZIKĖ SHQIP>> | <<MUZIKĖ TĖ HUAJA>> | <<SCREEN SAVER>> | <<POEZI>> | <<REFERATE>> | <<FAVORITET>> | <<VIZITORĖT>>

              ~MY FOTOGALERY~

 
Kėtu mund te gjeni te ndrysheme shqipe te cilat mund ti ndegjoni me
Windows Media Player, por disa vetem me Real Player te cilen mund
ta gjeni ne kete faqe me shko kliko mbi te dhe pastaj gratis Herunherland.
                                         

   2002 ASGJĖ SIKUR DIELLI
 

:: Kur e di se nuk di

Directed by: Albann
 

   2000 ASGJĖ SIKUR DIELLI

 
                                                             

dance.gif